Tel: +90 (312) 395 60 66
info@anadoluradyant.com.tr

İvedik OSB. 1464. Sok. No:20
OSTİM / ANKARA / TÜRKİYE

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

› ÜRÜNLERİMİZ

Isıtma sektöründe komple çözümler üretmek için ürünlerimizi inceleyin...
Devamı...

› HİZMETLERİMİZ

Firmamızın ısıtma çözümlerinde vermekte olduğu hizmetleri inceleyin...
Devamı...

› DUYURU & HABERLER

Duyuru ve Haberlerimiz için Tıklayınız..
Devamı...

"GÖĞÜ DEĞİL YERİ ISITIYORUZ..."

ANADOLU RADYANT ISI SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. 3 yıllık ar-ge çalışmalarının sonucunda SUN-RAY markalı gaz yakıtlı borulu tip radyant ısıtıcıları piyasaya sürmüştür. Ürünler TS-EN 416 Standartına göre üretilmekte olup 2004 yılı sonlarından itibaren TSE markası kullanmaya hak kazanmıştır.

SUN-RAY Radyant Isıtıcıları en önemli üstünlükleri aynı brülör ile hem vakum sistemi olarak ( tek vakum fan uygulaması yada çoklu brülörlerin tek fana bağlanarak, orta baca çıkışı) hem de üflemeli tip sistem olarak kullanılabilir olmasıdır. Son derece sessiz çalışmalarıyla dikkat çeken ısıtıcılar sessizlik gerektiren, spor salonları, cami gibi yerlerde ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda yansıtıcılar ( reflektörler ) ve yanma borularındaki opsiyonel özelliklerle de uygun fiyat avantajları sunmaktadır.

SUN-RAY Radyant Isıtıcıları fabrikalar, atölyeler, hangarlar, camiler, spor salonları, depolar, mağazalar, seralar, tavuk çiftlikleri, oto tamir ve servis istasyonları, showroomlar, tenis kortları gibi yerlerde çok yaygın kullanılmaktadır.

REFERANSLARIMIZ